Oferta Wypoczynku Nad morzem

Oferujemy Państwu wypoczynek nad morzem w komfortowym ośrodku  wypoczynkowym  oddalonym zaledwie 150 metrów od plaży w okresie od maja do października.  

W okresie wakacji ; od  20 czerwca do 29 sierpnia proponujemy tygodniowe ( lub wielokrotność ) turnusy wczasowe  rozpoczynające się i kończące w soboty. Siedmiodniowe turnusy lub ich wielokrotność ( np. 7, 14, 21, 28...dni ) wyróżniają się korzystną ceną pobytu. Możliwe są również pobyty hotelowe - w dowolnie wybranym okresie w cenie 99 zł za osobę ( nocleg ze śniadaniem). Na miejscu istnieje możliwość wykupienia posiłków.

W JANTARZE stwarzamy doskonałe warunki wypoczynku dla rodzin z dziećmi; na życzenie rodziców, każdy pokój bezpłatnie doposażamy w turystyczne łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienkę, nocnik, nakładkę na WC, podgrzewacz butelki. Na dużym, bezpiecznym terenie  znajduje się kolorowy plac zabaw dla dzieci i ogród.

Warto zapoznać się z niezwykle atrakcyjnymi ofertami specjalnymi.

Dysponujemy niezwykle atrakcyjną ofertą skierowaną do grup zorganizowanych; emerytów, zielonych szkół, wyjazdów firmowych, grup tematycznych- joga, logopedyczne, malarskie... i wiele innych. Pomagamy w zorganizowaniu animacji w czasie wolnym.

 

Dom Goscinny Jantar, Wicie

Regulamin pobytu

1. Doba hotelowa rozpoczyna się w pierwszym dniu pobytu od godz. 16.00 a kończy w ostatnim dniu pobytu do godz. 10.00

2. Rezerwacja pobytu odbywa się telefonicznie lub mailowo i aktywna jest 7 dni, w tym czasie prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 30 % sumy całej usługi celem potwierdzenia rezerwacji. Brak wpłaty w tym okresie uznajemy za anulację rezerwacji.

3. Płatność pozostałej części kwoty następuje w dniu przyjazdu, gotówką lub przelewem internetowym.

4. Goście pensjonatu mają zagwarantowane bezpłatne miejsce parkingowe, numer pokoju jest numerem miejsca parkingowego.

5. Najważniejszym dla nas jest bezpieczeństwo naszych milusińskich, dlatego dzieci pozostają stale pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

6. W celu poprawienia komfortu Państwa wypoczynku uprzejmie prosimy o zgłaszanie wszelkich usterek lub niedogodności. Dołożymy wszelkich starań aby usunąć je bezzwłocznie.

7.Recepcja czynna jest w soboty - całą dobę, w pozostałe dni tygodnia w godzinach: 8.00 - 10.00 oraz 16.00 - 18.00.

8.Rezerwacja i wpłata zadatku jest równoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją oferty i regulaminu.

9.Za skrócenie pobytu lub nie wykorzystanie opłaconej rezerwacji  nie z winy DG JANTAR nie zwracamy  poczynionych opłat.

10. Nie przyjmujemy zwierząt.

Zapytaj mnie o co chcesz. Odpowiem na wszystkie pytania.

zadzwoń - +48 502 505 512

napisz - jantar.wicie1@wp.pl

adres:

Dom Gościnny JANTAR - Małgorzata Żugaj

ul. Leśna 5

76-150 Wicie / koło Darłowa

WAKACJE JUŻ ZA

  • Facebook Social Ikona
  • Ikona Social Google+