Oferta Wypoczynku Nad Morzem

Oferujemy Państwu wypoczynek nad morzem w komfortowym ośrodku  wypoczynkowym  oddalonym zaledwie 150 metrów od plaży w okresie od maja do października.  

W okresie wakacji ; od  26 czerwca do 29 sierpnia proponujemy tygodniowe lub dwutygodniowe turnusy wczasowe w korzystnych cenach.  Możliwe są również pobyty hotelowe - w dowolnie wybranym terminie; nocleg ze śniadaniem.

Na miejscu istnieje możliwość wykupienia posiłków; śniadania, obiadokolacje.

W JANTARZE stwarzamy doskonałe warunki wypoczynku dla rodzin z dziećmi; na życzenie rodziców, każdy pokój bezpłatnie doposażamy w turystyczne łóżeczko, krzesełko do karmienia, wanienkę, nocnik, nakładkę na WC, podgrzewacz butelki. Na dużym, bezpiecznym terenie  znajduje się kolorowy plac zabaw dla dzieci i ogród.

Warto zapoznać się z niezwykle atrakcyjnymi ofertami specjalnymi.

Dysponujemy wyjątkowymi ofertami skierowaną do grup zorganizowanych; emerytów, zielonych szkół, wyjazdów firmowych, grup tematycznych- joga, logopedyczne, malarskie... i wiele innych. Pomagamy w zorganizowaniu animacji w czasie wolnym.

 

Regulamin pobytu

noclegi nad morzem
3D Shape

1. Doba hotelowa rozpoczyna się w pierwszym dniu pobytu od godz. 16.00 a kończy w ostatnim dniu pobytu do godz. 10.00

2. Rezerwacja pobytu odbywa się telefonicznie lub mailowo i aktywna jest 3 dni, w tym czasie prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 30 % sumy całej usługi celem potwierdzenia rezerwacji. Brak wpłaty w tym okresie uznajemy za anulację rezerwacji.

3. Płatność pozostałej części kwoty następuje w dniu przyjazdu, gotówką lub kartą płatniczą.

4. Goście pensjonatu mają zagwarantowane miejsce parkingowe, numer pokoju jest numerem miejsca parkingowego na prywatnych parkingach ; wewnętrznym oraz zewnętrznym objętych monitoringiem.  Pensjonat nie zapewnia parkingu na rowery przywiezione przez Gości, które pozostają na bagażnikach samochodu.

5. Najważniejszym dla nas jest bezpieczeństwo naszych milusińskich, dlatego dzieci pozostają stale pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

6. W celu poprawienia komfortu Państwa wypoczynku uprzejmie prosimy o zgłaszanie wszelkich usterek lub niedogodności. Dołożymy wszelkich starań aby usunąć je bezzwłocznie.

7.Recepcja czynna jest we wszystkie dni tygodnia w godzinach: 8.00 - 11.00 .

8.Rezerwacja i wpłata zadatku jest równoznaczna z zapoznaniem się i akceptacją oferty i regulaminu ośrodka, przepisami dotyczącymi RODO 

9.Za skrócenie pobytu lub nie wykorzystanie opłaconej rezerwacji  nie z winy DG JANTAR nie zwracamy  poczynionych opłat.

10. Sprzęt plażowy z rekomendacji Sanepidu Goście posiadają swój prywatny

11. Zwierzęta nie są akceptowane